Наше Пиво

beer

Milk Stout

(OG: 15%, ABV: 5,0-5,2%, IBU: 23,0)

Смажена кава з молоком і карамеллю. Саме таке враження складається, коли робиш ковток цього пива. Темне, тягуче, з шовковистою пінкою, легкою шоколадною гірчинкою. Але м'яке і ласкаве, як міцна кава з ніжними вершками і нотками ірису. *Містить лактозу.
beer

Pilsner

(OG: 12%, ABV: 4,8-5,0%, IBU: 22)

Золота класика. Це перше в історії пиво отримане бродінням при низьких температурах. Смак багатий, з солодовими нотами, з відтінками хліба і трав'янистих тонів. Гіркота не різка, в післясмаку баланс хмелю і солоду. Pilsner - це завжди правильний вибір. Наш Pilsner потрапив в десятку кращих лагерів України в конкурсі East European Beer Awards 2018.
beer

Zhiguli

(OG: 13%, ABV: 4,7-5,0%, IBU: 23)

Або віденський лагер. Для приготування пива «Жигулівське» використовується віденські світлі, карамельні солоди та хміль. Це пиво має приємну гіркоту і чудово втамовує спрагу.
beer

Porter

(OG: 16,5%, ABV: 5,8-6,0%, IBU: 24)

Темне пиво низового бродіння. Має яскравий карамельно-солодовий смак з легким відтінком хмелю. Таке поєднання солодощі та гіркоти - результат використання світлого карамельного і темного сортів солоду.
beer

Golden Ale

(OG: 18%, ABV: 5,8-6,0%, IBU: 23)

Ель - одне з найвідоміших і традиційних назв, використовуваних для пива верхового бродіння. Це як рідке сонце в келиху під тендітною повітряної піною. Пиво має яскравий медовий аромат з нотками спецій. Golden Ale посів друге місце в конкурсі «East European Beer Awards 2018», також 3 місце в конкурсі «Hop Cup Ukraine Open Beer Awards 2020».
beer

AMERICAN PALE ALE

(OG: 13,5%, ABV: 5,2-5,4%, IBU: 30)

Ель в американському стилі. У смаку відчуваються нотки цитрусових, а також солодова солодкість з цукровими відтінками. Гіркота хмельова з легкої хвойностью і трав'янисто-деревними відтінками.
beer

Witbier

(OG: 12, ABV: 4,5-4,7%, IBU: 18)

Пшеничне пиво верхового бродіння в бельгійському стилі. В ароматі відчувається пікантний коріандр і апельсинова фруктовість. Witbier - освіжаюче, вишукане пиво, з легким кислим фіналом. Прекрасно поєднується з гострими стравами.
beer

IPA Milkshake

(OG: 16, ABV: 6,0-6,3%, IBU: 40)

Охмелений стиль пива з додаванням лактози, яка створює щільний, молочний, солодкий смак і злегка нагадує молочний коктейль. Сорт Milkshake IPA передбачає присутність вираженого хмелевого смаку і аромату. Поєднання щільного тіла і м'якості смаку підкреслюють шовковисту вершкову текстуру напою. В результаті чого створюються приємні смакові відчуття. IPA Milkshake взяв срібло в п'ятому Міжнародному Дегустаційному Конкурсі «East European Beer Award 2021» в категорії Experimental IPA. * Містить лактозу.

Про наше пиво

У нашому пиві - ми використовуємо тільки чотири інгредієнта - воду, солод, хміль і дріжджі.

Наші пивовари підбирають тільки сировину вищої якості в результаті чого ми варимо пиво, яке незмінно зберігає свій відмінний смак і радує всіх цінителів цього чудового пінного напою.

контакти

contact Київ,
вулиця Велика Васильківська 13/1
contact 11:00-23:00